Gitarım ve Silahım

-

El Mariachi

Gitarım ve Silahım
SİTE PUANI : 6.0
Gitarım ve Silahım 6.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  • Süre: 81 Dk.
  • Vizyon: 1992
  • Ülke: Meksika
  • İzlenme: 2827
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.0
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Mariachi barlara gidip gitar çalan ve karşılığında bahşiş alan bir adamdır. Bir gün yine bir bara gider. Gitar çalmak ister. Ancak barın kendi orkestrası olduğu söylenir ve oradan kovulur. Bir kaç dakika sonra içeri siyah giyimli bir adam girer. Elinde bir gitar çantası vardır. Çantanın içinden çıkardığı taramalı tüfeği ile -barmen hariç- bardaki herkesi öldürür. Sağ kalan barmen ise, mafya babası olan patronuna bu kişinin Mariachi olduğunu söyler. Mafya her yerde Mariachi'i aramaktadır. Mariachi sıradan bir gitaristken, bir anda ülkenin en büyük mafyasının peşine düştüğü biri haline döner. 1992 yapımı El mariachi (Gitarım ve Silahım), Ustura serisi ve Günah Şehri'nin yönetmeni Robert Rodriguez'in ilk uzun metrajlı film deneyimiydi...
 Tür: Aksiyon, Gerilim
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
20denizli 21 Ocak 2017, Cumartesi
Admin bu Robert Rodriguez’in yönettiği Desperado ve Bir zamanlar meksikada filmleri vardı. Tam izlicektim bi anda siteden kalktığını gördüm. Acaba neden kaldırdınız sorabilirmiyim? Meksika üçlemesini tamamlayamadımda o yüzden soruyorum.
Avatar
Yönetici
  Admin 21 Ocak 2017, Cumartesi
Yahu sen desene şuna: ’’Benim de film sitem var. Telif için ihtar geldi. Fake olup olmadığını anlayamadım. Bu yüzden teyit etmek istedim’’ :)

Fake değil merak etme :) Kaldır gitsin. Ayrıca meslektaşiız şurda çekinmene gerek yok.
Avatar
Ziyaretçi
20denizli 28 Ocak 2017, Cumartesi
Yok knk daha çok amatör film yönetmeniyim ben. Meslektaş olduğumuz doğrudur. Böyle işlerden çok iyi anlarım. Ayrıca istek almadığını biliyorum ama mümkünse Stanley Kubrick , Sergio Leone , David Lynch , Darren Aronofsky gibi isimlerden daha çok film isteriz. Mükemmel bir siteniz var. Kusura bakmayın yaklaşık bir haftadır giremiyorum o yüzden sizin yorumu yeni gördüm.