Beğen
27
6

Hayal Adası

-

Fantasy Island

Hayal Adası
SİTE PUANI : 6.0
Hayal Adası 6.0 / 10 30 kullanıcı oyu.
  • Süre: 156 Dk.
  • Vizyon: 2020
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 13893
  • Favori: 1
  • İMDB: 4.9
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
Bir grup genç, kazandıkları bir yarışma neticesinde "Hayal Adası" adı verilen bir adaya gitmeye hak kazanırlar. Bu öylesine büyülü bir adadır ki, burada istedikleri herşey ama herşey mümkündür. Gençler ilk başta burayı bir cennet gibi görseler de, bir süre sonra istedikleri şeyin bu olmadığını anlayacaklardır...
 Tür: Gerilim, Korku
 Film Etiketleri:
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  kaanokyar 27 Nisan 2020, Pazartesi
Lucy Hale ve Maggie Q’nun güzel hatırı için izledim ama filmin kalitesi 7/10 diyebilirim.
Avatar
Ziyaretçi
emre 26 Kasım 2020, Perşembe
ilginc bir senaryosu var...tavsiye ederim
Avatar
Üye
  Clown_Joker 03 Mayıs 2021, Pazartesi
Harika bir filmdi. Hollywood filmlerinden, yüzlerine aşına olduğumuz oyuncularla, zengin bir oyuncu kadrosu çıkartmışlar. Bazı yerlerinde, birazcık ters köşe yaptı. Yalnız şunu belirtmeliyim; Filmi hazırlıyan arkadaş, sanırım Ramazandayız diye, fazla duyarlı davranıp; Cinsellik, uyuşturucu, ve benzeri yerlerde dublaj yerine altyazı eklemiş. Dublaj olması gereken bazı yerlerde de ses yok. Bunu tesadüfe bağlayamıyorum. Özellikle bu bahsettiğim yerlerde var ve çok can sıkıcı. Şimdi, herkesin inancı kendine. Herkese de saygımız sonsuz!. Kimsenin başına ’’filmi izle’’ diye de silah dayanmıyor. Yani herkes kendi özgür iradesiyle filmi izliyor. Günümüz Türkiye’sinde artık sansüre dur dememiz lazım!. Rica ediyorum; Allah ile kul arasına girmeyiniz!!! Filmin sonunda yazdığı gibi, İzleOrg’a kocaman bir teşekkür borçluyuz. Ülkece karanitinada olduğumuz bu dönemde, bizlere keyifli vakit geçirttikleri için. Var olun. Çok çok teşekkürler..
Avatar
Yönetici
  Admin 03 Mayıs 2021, Pazartesi
Dublaj yapan stüdyolar zaman zaman küfürlü yerleri çevirmiyorlar. Bazen sevişme sahnesinde, bazen uyuşturucu sahnesinde orjinal sesi kullanıyorlar. Haliyle böyle sahneler olunca, ben de altyazı ekliyorum.

Yani altyazıyı benim eklediğim doğru ama malum sahneleri ben kesmiyorum :)