Beğen
9
5

Sakin Batı

-

Slow West

Sakin Batı
SİTE PUANI : 8.2
Sakin Batı 8.2 / 10 9 kullanıcı oyu.
  • Süre: 85 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: İngiltere
  • İzlenme: 9369
  • Favori: 3
  • İMDB: 6.9
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
17 yaşındaki Jay, aşık olduğu kızı bulmak amacıyla Amerika’ya gelir. Burada at sırtında batıya doğru ilerlerken, bir haydut grubunun saldırısına uğrar. Silas adında bir adam Jay’in hayatını kurtarır. Silas yıllardan beri bölgede kanun kaçaklarını yakalayıp ödül alan biridir. Yani mesleği ödül avcılığıdır. Jay, aşık olduğu kızı bulabilmek için Silas’ı rehber olarak tutar. Fakat bilmediği bir şey vardır. Jay’in sevdiği kız ve babası da kanun kaçağıdır ve Silas bu ikilinin peşindedir. Aslında rehber olan Jay’dir...Western türünde bir film olan Sakin Batı (Slow West), sürükleyici senaryosuyla göz dolduruyor…
 Tür: Gerilim, Macera
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  Segah 20 Mayıs 2017, Cumartesi
Tarifi imkansız bir aşkın bütün vahşilik içindeki en güzel anlatımı. Özellikle filmin içinde yer alan kavuşamamazlığın bir araya getirdiği yeni hayatlar öyle etkili ki
Film başından sonuna kadar çok güzel hazırlanmış. Konusu işleyişi ve sonucu ile muhteşem.
İyi seyirler
Avatar
Üye
  cebeli 20 Mayıs 2017, Cumartesi
Michael Fassbender yavas yavas Kendini gösteriyor,Güzel filimlere imza atabilir bellimi olur diyorum ben...Filim bos degil izletiyor kendini..
Avatar
Ziyaretçi
neco 28 Mayıs 2017, Pazar
Farklı bir senaryo ama güzel...
Avatar
Ziyaretçi
OKAYRAYHME 09 Haziran 2017, Cuma
Bu filme 10 imdb puanı üzerinden 8 verilirmiş açıkçası hakkını yemişler filmin.
Avatar
Üye
  cimilovsky 15 Haziran 2018, Cuma
Aşk sen nelere kadirsin. İskoçya’dan Amerika’ya yabancı olduğun topraklar.

Genç birisinin, sevgilisi ile beraber babasının da kanun kaçağı olduğunu bilmeden, sevgilisini bulması konusunda, ödül avcısı ile anlaşması ile gelişen aksiyon, gerilim, aşk ve dram içeren gerçekçi ve etkileyici bir film.

Muhteşem manzara ve doğal görüntüleri ile beraber yer yer komedi unsuru taşıyan film, farklı yapısı ve kurgusu ile ağır bir temposu olmasına rağmen kendisini izlettiriyor.

Western sevenler ekran başına.